SMS platba

1. možnosť - Jednorazové prehratie nahrávky

Jeden štartovací kód Vám umožní prehrať nahrávku jednorazovo, iba jeden krát. Uistite sa preto, že máte pripravené sluchadlá, a tiež, že máte dostatok času k vypočutiu celej nahrávky v absolútnom kľude a pohodlí, ktoré sú pre pozitívne účinky biosugestívnej relaxácie kľúčové.

Pre jednorazové spustenie nahrávky prosím odošlite SMS správu v tvare BIOS (medzera) 27 na číslo 8866.
Cena spätnej správy je 3,00 € s DPH.

Obratom Vám príde správa s potvrdením a štartovacím kódom, ktorý zadajte do nasledujúceho bieleho poľa a kliknite na Otvoriť nahrávku.

Prijatý kód:

Upozornenie! Jeden štartovací kód vám umožní prehrať nahrávku iba jeden krát. Uistite sa preto, že máte pripravené sluchátka a dostatok času, kľud a pohodlie, ktoré sú pre účinky biosugestívnej relaxácie kľúčové.

2. možnosť - Neobmedzený prístup k nahrávke na 30 dní

Jeden štartovací kód Vám umožní počúvanie nahrávky kedykoľvek, neobmedzene a koľkokrát budete potrebovať počas všetkých dní trvania predplatenej doby prístupu k nahrávke.

Uistite sa preto, že máte pripravené slúchadlá, a tiež, že máte dostatok času k vypočutiu celej nahrávky v absolútnom kľude a pohodlí, ktoré sú pre pozitívne účinky biosugestívnej relaxácie kľúčové.

Pre predplatné nahrávky na 30 dní prosím odošlite SMS správu v tvare BIOS (medzera) P (medzera) 27 na číslo 8866.
Cena spätnej správy je 10,00 € s DPH.

Obratom Vám príde správa s potvrdením a štartovacím kódom, ktorý zadajte do nasledujúceho bieleho poľa a kliknite na Otvoriť nahrávku.

Prijatý kód:

Upozornenie: Kód prijatý v SMS správe si dôkladne uložte,
aby ste ho mohli využívať počas predplatených dní!