ZBAVÍM VÁS CIGARIET, ALEBO AKÉHOKOĽVEK INÉHO ZLOZVYKU !

ZBAVÍM VÁS CIGARIET, ALEBO AKÉHOKOĽVEK INÉHO ZLOZVYKU !

Ešte stále Vám chutí cigareta?

Skôr než si pustíte pesničku z videa, prečítajte si článok v popise pod videom. Možno Vás osloví a stanete sa nefajčiarom.


Popis

PRESTAŇTE FAJČIŤ-ZAČNITE SI UŽÍVAŤ A NEPRIBERTE PRI TOM NA VÁHE

Ešte stále Vám chutí cigareta?

Zamýšľali ste sa už niekedy nad tým, aké by to bolo, keby sa cigarety zo dňa na deň stali vašou minulosťou?  Chcete sa s tou pliagou nadobro rozlúčiť? Aj by ste chceli, keby nebolo to večné ale, však mám pravdu… ? Tak naozaj sa jej chcete už nadobro zbaviť? Ak ste teraz odpovedali áno, tak si pripravte tri svoje vlastné cigarety, ktoré si spoločne vychutnáme pri Vašej rozlúčke s týmto nezdravým a zapáchajúcim zlozvykom. Pýtate sa koľko to bude stáť? J Samozrejme, že to nebude zadarmo. Ale v porovnaní s tým, koľko peňazí každoročne investujete do cigariet, ktoré ničia Vaše zdravie a aj zdravie a ovzdušie Vašich blízkych, je toto investícia, ktorá je naozaj na zváženie.

A teraz si predstavte, aké by to mohlo byť fantastické, keby to trvalo povedzme len jednu, jedinú hodinku Vášho času a všetky Vaše myšlienky na fajčenie a cigarety, by sa stali už len Vašou minulosťou? Aký vynikajúci pocit by to bol, pozerať sa na niekoho, ako poťahuje dym z cigarety a nepociťovať pri tom vlastnú potrebu tiež si zapáliť? No povedzte, nebolo by to fantastické? Určite by to fantastické bolo a pri tom stačí len tak málo, stačí sa len rozhodnúť, dohodnúť si termín a doniesť so sebou tri svoje vlastné rozlúčkové cigarety.Páči sa Vám to ?

Zdieľaním našej stránky možno pomôžete aj niektorým zo svojich priateľov na FB