ROZLÚČKA S CIGARETOU (A)

ROZLÚČKA S CIGARETOU (A)

VARIANTA (A) : možnosť jednorázového prehratia nahrávky alebo neobmedzeného počtu prehratí nahrávky po dobu 7 dní

UPOZORNENIE !  Skôr než spustíte biosugestívnu nahrávku, uistite sa či máte pripravené sluchátka k počúvaniu nahrávky a tiež sa ubezpečte, že máte dostatok času k vypočutiu celej nahrávky v absolútnom kľude a pohodlí, ktoré sú pre pozitívne účinky biosugestívnej relaxácie kľúčové. (97 minút intenzívneho zážitku).

Popis

Veríte, že sugesciou môže byť všetko to, s čím sa na vedomej alebo na nevedomej úrovni stotožňujete?

Pozitívna energia je prirodzeným stavom človeka.Všetku nepohodu si ľudia „viac menej - nevedome“ priťahujú do svojho života sami, svojimi vlastnými myšlienkami a sugesciami. Vždy vtedy, keď je človek v uvoľnenom meditatívnom stave, teda bez rozptyľujúcich myšlienok a sugescií, zvyšuje svoju životnú frekvenciu a navracia sa do svojho prirodzeného stavu.

Určite si chcete do svojho života pritiahnuť len samé pekné veci. Preto si viacej všímajte krásy života a krásu celej prírody. Tešte sa keď svieti slnko alebo keď pozeráte na nočnú oblohu, vychutnávajte si skvelé jedlo, majte radosť z krásnych maličkostí každého dňa. A keď už budete väčšinu času v pohode a budete myslieť na samé dobré veci, ktoré si do svojho života chcete pritiahnuť, tak sa aj toto myslenie stane vašou rutinnou samozrejmosťou a vtedy zistíte, že aj Váš život sa zrazu stal krajším a pohodovejším.

Myslím, že za skúšku to stojí..

Občas možno natrafíte na isté prekážky, ale nenechajte sa odradiť. Prekážky sú tu na to, aby sme ich prekonávali a aby sme sa vďaka nim učiliPáči sa Vám to ?

Zdieľaním našej stránky možno pomôžete aj niektorým zo svojich priateľov na FB