ENERGIA POZITÍVNEJ RELAXÁCIE (A)

ENERGIA POZITÍVNEJ RELAXÁCIE (A)

Žijeme vo veľmi rýchlej a veľmi náročnej dobe a určite mi dáte zapravdu, že nieto na svete človeka, ktorý by občas nepotreboval povzbudiť a doplniť zásobu pozitívnej energie. Stáva sa to občas aj Vám? Určite áno, lebo aj mne sa to občas stáva.. A niekedy stačí naozaj tak málo a všetko sa môže zmeniť k lepšiemu. Ak vás táto nahrávka poteší, budem naozaj veľmi rád a teším sa spolu s vami. Prajem vám všetkým príjemný zážitok.  (35 minút slova a hudby)  Pri počúvaní použite prosím slúchadlá.VARIANTA (A) : možnosť jednorázového prehratia nahrávky alebo neobmedzeného počtu prehratí nahrávky po dobu 7 dní

Popis

Slovo sugescia je častokrát spájané so slovom hypnóza. Mocní tohoto sveta sa snažia (čo sa im aj darí) tabuizovať a "hororizovať" túto tému, aby sa bežný ľudia nedozvedeli, aké veľké tajomstvá a akú veľkú silu v sebe skrývajú. Pri tom práve mocní tohoto sveta toto tajomstvo v maximálnej miere využívajú. Stačí si zapnúť rádio alebo televíziu a od rána do noci budete vedome či nevedome hypnotizovaný sugesciami médií. Každá jedna aj nevyslovená myšlienka je sugesciou. Každá jedna reklama je pokusom zhypnotizovať vás sugesciami, ktoré sú v nej ukryté. Tie myšlienky, ktorým človek uverí a dáva im prednosť, tie pripravujú pôdu pre jeho blízku aj vzdialenejšiu budúcnosť. Ak potom človek zistí, že ide nesprávnym smerom, mal by sa pokúsiť o zmenu svojich myšlienok. A ak dokáže zmeniť svoje myslenie a začne dávať prednosť iným myšlienkam, začne sa aj jeho život prispôsobovať tomuto novému spôsobu myslenia. Vždy čomu intenzávnejšie venujete pozornosť, to má tendenciu narastať. Ak budete naozaj veriť, že sa vám môže stať niečo zlé a budete na to intenzívne s obavou myslieť, tak potom tomu naozaj aj uveríte a stane sa to. A zase platí aj opak, ak myslíte bezpochýb intenzívnejšie na dobré veci, dobré veci vám prídu do života a platí tiež ak niečomu prestanete venovať pozornosť, to sa z vášho života vytratí.

Nie každý, dokáže takto rozmýšľať dlhodobejšie. Aj keď tomuto textu každý rozumie a hovorí si "hlúposť" však ja takto rozmýšľam a aj tak sa mi nedarí. Je potrebné hlbšie sa pozrieť do svojich myšlienok a všimnúť si koľko krát jedno myslíme a druhé spravíme. A o tomto sú tieto nahrávky, aby vám pomohli dokázať správne myslieť a potom aj podľa svojich vlastných myšlienok konať a nenechať sa zviesť zo svojej cesty. Keď si nahrávku niekto pustí jeden krát, zrejme sa ihneď po vypočutí vecne nič nezmení. Ale aj keď ste prechladnutý, prvá tabletka vás okamžite nevylieči. Ale keď budete predpísaný liek užívať pravidelne, za pár dní ste zdravý. A to isté platí aj pri biosugestívnych nahrávkach. Keď ich niekto bude počúvať povedzme 2x denne počas siedmich dní, začne sa u neho viditeľne prejavovať zmena. Ak to vydrží celý mesiac. Vtedy už pochopí, čo všetko sa v jeho živote za jeden mesiac zmenilo a potom začne veriť, že myšlienky boli a aj sú magnetom všetkých udalostí, ktoré sa v jeho živote vyskytli a naďalej vyskytujú. Asi takto sa v hrubých rysoch dá vysvetliť význam biosugestávnych nahrávok.

Moju prácu na tejto stránke, ako aj duchovný rozvoj v našej krajine môžete podporiť akýmkoľvek dobrovoľným finančným príspevkom, ktorý poslúži k vyššie popísanému účelu.

IBAN:SK33 0900 0000 0000 9957 6893   Variabilný kód: 777  Váš príspevok bude použitý na rozvoj tejto stránky, poradenstvo v duchovnej oblasti, organizovanie seminárov, cvičení  a propagácie tohoto smeru duchovného rozvoja.Páči sa Vám to ?

Zdieľaním našej stránky možno pomôžete aj niektorým zo svojich priateľov na FB