Pomôžu Vám autosugestívne nahrávky?

OZNÁMENIE

Pre všetkých priateľov a členov skupiny.

Niektorých z vás možno dnes poteším. Dnes som na portály youtube.com, výlučne len pre vás, pre svojich priateľov a členov tejto skupiny zverejnil niektoré z ukážkových biosugestívnych nahrávok publikovaných na stránke www.biosugescie.sk, ktoré si ich od dnešného dňa môžete bezplatne vypočuť.

Ak ale očakávate, že po prvom vypočutí sa vás dotkne čarovný prútik, ktorý v okamžiku všetko zmení, tak určite máte pravdu! Ale ak očakávate, že v ten moment sa vo vašom živote okamžite všetko zmení, tak tiež môžete mať stopercentnú pravdu okamžite, alebo si na zmenu budete musieť počkať a vypočuť si nahrávku viacej krát. Je to z jednoduchého dôvodu. Ani naše problémy sa väčšinou nezrodili zo dňa na deň, ale postupne sme si ich sami pestovali dlhšiu dobu. Tak isto ani žiadne prechladnutie sa prvou tabletkou nevylieči, ale je potrebné postupne užiť celú dávku predpísaného lieku, aby choroba ustúpila.  Každá jedna biosugestívna nahrávka má mimoriadne silný účinok. No na niekoho zaúčinkuje rýchlejšie a intenzívnejšie a možno aj okamžite a niekomu to bude trvať možno niekoľko dní, kým sa zmena prejaví a možno to bude trvať aj niekoľko týždňov pravidelného sústredeného počúvania, kým sa požadovaný účinok dostaví. Niektoré slová , vety a vetné spojenia v nahrávkach sa vám môžu zdať aj čudné, možno aj nezvyčajné a možno niekedy aj od veci a však verte mi,  že všetky  tie slová majú svoj zmysel.

Samozrejme je to len nahrávka, ktorá pomáha vo všeobecnosti a všetkým, ale každý jeden človek prežíva ten svoj vlastný príbeh v ktorom potrebuje pomôcť a každý osobitný príbeh potrebuje aj svoje osobitné riešenia a osobitný prístup. K tomu účelu je veľmi dobré osobné stretnutie, prípadná osobná alebo písomná konzultácia a po dohode možno aj hypno-konverzácia alebo aj iný osobitný prístup, ktorý môže zahŕňať aj viacej osobných stretnutí a aj  prípadné vypracovanie osobnej biosugestívnej nahrávky, ktorá sa venuje presne špecifikovanému konkrétnemu problému.  Toto všetko je možné a stačí k tomu len tak málo, stačí len chcieť si pomôcť a uveriť sebe samému.

Biosugestívne nahrávky sami o sebe sú veľmi účinné pri opakovanom počúvaní, ale podstatne väčší účinok im dáva predchádzajúce osobné sedenie, pretože nahrávky obsahujú určité /kotvy/, ktoré pri bežnom počúvaní nemusíte vnímať presne tak, ako boli do textu vložené a ktoré za istých podmienok môžu pri počúvaní v podstatnej miere zosilňovať účinok každej jednej autosugestívnej nahrávky.  

Ak vás tento článok zaujal, môžete si v komentári ÚVODNEJ RELAXAČNEJ NAHRÁVKY https://www.youtube.com/watch?v=k1o0qVnjnpA pozrieť témy doteraz vypracovaných ukážkových biosugestívnych nahrávok s odkazmi na ich videonahrávky. Prípadne môžete poradiť svojim priateľom a známym o ktorých si myslíte, že by im nahrávky prípadne osobná konzultácia mohli pomôcť.  Bližšie informácie o spôsoboch mnou ponúkanej pomoci môžete získať aj na stránkach www.autosugescia.sk alebo na www.biosugescia.sk, kde sú však spomínané  nahrávky pre verejnosť spoplatňované.

Teším sa na vaše komentáre a v prípade, že sa vám budú nahrávky páčiť, poteší ma akýkoľvek prejav vašej radosti.

Prajem všetkým veľa zdravia, úspechov a radosti.

S úctou   váš        Zep Tepi