Dôležitá je len predstavivosť. Všetko čo si bez akýchkoľvek pochybností dokážete predstaviť, sa môže objaviť na plátne vášho života.

Svet ako ho poznáme, je riadený a ovládaný ľuďmi. Ľudia sú riadení ich vlastnou mysľou, ktorá od samotného narodenia až po súčastnosť, ukladá všetky prijaté myšlienky a sugescie do hlbokej mysle ich vlastného podvedomia. Ľudská myseľ pracuje ako cyklus rovnováhy, kde myslenie vedomej mysle je v súlade s myšlienkami uloženými v podvedomej mysli a naopak, myšlienky uložené v podvedomej mysli, sú v súlade s myslením vedomej mysle. Ak nastáva nerovnováha medzi týmito dvomi mysľami, nastávajú v živote daného jednotlivca menšie alebo aj väčšie problémy rôzneho druhu.

Myšlienka, ktorú precítite najviacej, alebo čoho sa naozaj najviac obávate, tomu vlastne nevedome dávate najväčšiu silu a práve z tohoto dôvodu si onú situáciu nevedome do svojho života pritiahnete.

Určite sa Vám už stalo, že ste na niekoho mysleli a o chvíľu na to ste ho stretli, alebo Vám od neho zazvonil telefón. Náhoda? Nie, lebo nič nie je náhoda. Ani to že čítate tieto riadky nie je náhoda. Bolo to len Vaše podvedomie, ktoré vyhovelo vašim myšlienkam s ktorými sa najčastejšie a najintenzívnejšie v duchu, alebo aj nahlas zaoberáte.

A tiež, už sa Vám určite stalo aj to, že ste po niečom veľmi túžili a nakoniec, keď ste už ani nedúfali a práve vtedy to prišlo. Dostali ste to, či už formou darčeka, alebo inou cestou. Myšlienkami (sugesciami) si do života dokážete pritiahnuť aj príležitosti na získanie toho, po čom túžite. Môžu to byť situácie, peniaze, majetok, láska, zdravie alebo čokoľvek iné. Ale na druhej strane si môžete pritiahnuť aj to, čo nechcete. Preto je dobré zameriavať pozornosť na to, čo chcete a nie na to, čo nechcete, lebo platí: “Na čo zameriavame svoju pozornosť, to rastie“.

Takže mali by ste si dávať väčší pozor, ako a načo myslíte a čomu viacej venujete svoju pozornosť! Pozor aj na svojich "priateľov a známych", pozor na to, aké myšlienky alebo sugescie od nich preberáte. Určite si chcete do svojho života pritiahnuť len samé pekné veci. Preto si všímajte krásy života, krásu prírody, tešte sa keď svieti slnko a tešte sa aj keď svieti mesiac. Vychutnávajte si skvelé jedlo, jednoducho tešte sa z krásnych maličkostí každého dňa. A potom, keď už budete väčšinu svojho času tráviť v pohode a budete myslieť už len na samé dobré veci, ktoré si do svojho života chcete pritiahnuť, tak vtedy už aj Váš život bude krásnejší a šťastnejší. Myslite a sugerujte si vždy len to čo naozaj chcete a rázne odmietnite to, čo nechcete, to s čím nesúhlasíte a potom čoskoro uvidíte, ako pozitívne sa k tomu Vaše podvedomie postaví. Čo vy na to? Ja si myslím, že (...?) za skúšku to stojí, čo poviete? Lebo je úplne jedno, čo si o tom myslím ja, keď vaša myseľ sa ešte nerozhodla.. Ale funguje to presne tak, ako na tomto obrázku nižšie. Vaša vedomá myseľ zavelí a podvedomá myseľ zabezpečí, aby želanie vedomej mysle bolo naplnené. Ak bude vedomá myseľ váhať alebo pochybovať aj podvedomá myseľ bude s matematickou presnosťou reagovať presne tak isto, ako to prežíva vedomá myseľ. A teraz sa v súkromí svojej vlastnej mysle zamyslite. Dokážete sa pre čokoľvek rozhodnúť tak, aby vo vašej hlbokej mysli nevznikla ani jedna jediná pochybnosť? Vyskúšajte to práve teraz, pomyslite si na akúkoľvek víziu, ktorú by ste chceli realizovať a ihneď zistíte koľko krát sa v tom pláne objaví "ale, čo keď?" A pokiaľ ste si teraz v súkromí svojej vlastnej mysle pravdivo odpovedali, tak v tejto chvíli, alebo aj neskôr a najlepšie večer, môžete vyskúšať jeden malý veľký zázrak, ktorý to všetko mení. A pokiaľ vás táto cesta zaujala, určite sa vám oplatí kliknúť na obrázok nižšie.Image title