Chcete vedieť, ako vám môže sugescia pomôcť alebo poškodiť?

Sugesciu som spomínal už niekoľkokrát. Naposledy ste sa mohli zoznámiť so silou autosugescie. A ak ste si ju už precvičili, prejdeme na ďalší test.

Tento článok nie je vhodný pre citlivé povahy. A ak máte morálne predsudky, ďalej už prosím nečítajte. Môžete sa totiž dozvedieť veci, ktoré ste v žiadnom prípade vedieť nechceli. Možno Vás dokonca pobúria. A ak tento článok budete aj ďalej čítať, vedzte, že je to naozaj len na vaše riziko.

Veríte, že slovo sugescia vzbudzuje rešpekt a strach? Viete prečo je to tak?

Určite máte pravdu, keď si myslíte, že pred sugesciami treba mať rešpekt! Veľmi veľa ľudí pri slove sugescia získava presne taký istý dojem, ako tí čo sa jej boja.. Ale... sugescie môžu byť aj veľmi negatívne, ale môžu byť aj pozitívne. Jedny Vám môžu pomáhať, iné škodiť. Je mnoho ľudí, ktorí ani netušia, čo sa pod tým tajomným a strašidelným názvom " sugescia " vlastne skrýva a vopred sa okamžite stavajú do obrannej pozície. (Od nikoho si nedám nič vsugerovať!!!) A potom sa v priebehu dňa stretnú a rozprávajú s mnohými ľuďmi (rodina, priatelia, známi, kolegovia v práci ap.). Vymieňajú si s nimi rôzne názory a myšlienky na rôzne veci. S niektorými súhlasia viacej, s inými menej a s niektorými aj absolútne nesúhlasia. No vlastne tým nevedome prijímajú, alebo viac, či menej odmietajú sugescie! Všimnite si, že zlí ľudia sa väčšinou pohybujú v zlej spoločnosti, dobrí ľudia v dobrej spoločnosti. V každej takejto spoločnosti sa vyslovujú názory na určité súvisiace veci. S niektorými môžete viacej a s inými menej súhlasiť. Teda viacej alebo menej si pripúšťate dané sugescie, ktoré chtiac-nechtiac a mnohokrát aj nevedome, ovplyvňujú aj Váš život. Každý človek je od svojho detstva vystavovaný rôznym sugesciám, od rodičov, priateľov a známych, učiteľov v školách, od manžela či manželky. Veď skúste si len zapnúť TV alebo rádio.

Čítate zanietene ďalej? Ak áno, tak som Vás práve celkom jednoducho zmanipuloval. Napísal som vyššie, že čítať tento článok ďalej je riziko, je to nebezpečné, ale vás to napriek tomu zaujalo.

Strach, nebezpečenstvo a hlavne negatívne alebo zakázané veci sú šikovnými nástrojmi, ktorí využívajú hlavne médiá. Netreba to s nimi ale preháňať, ale ak ich využijete s mierou, tak ľudí tým zaujmete. Pokojne to môžete vyskúšať aj vo svojich vlastných článkoch, alebo zaujímavých príspevkoch na FB.

Celý náš život je o myšlienkach. A každá myšlienka je len sugesciou, napriek tomu, že ju tak vedome nevnímame!! Ide len o to, ktorej myšlienke / sugescii venujeme väšiu pozornosť, pretože si myslíme, že je správnejšia a ktorú zavrhneme preto, lebo z nášho pohľadu je nesprávna. Verte mi, že nikto na svete Vás nemôže ovplyvniť svojou sugesciou, keď Vy sami sa s ňou nestotožníte. Držím palce a prežívajte len samé pekné dni. Ak máte záujem dozvedieť sa viacej o sugesciách, hypnotických sugesciách a hypnéoze vôbec, môžete si pozrieť aj našu webovú stránku autosugescia.sk

Ak chcete vyskúšať ako môžu fungovať biosugescie, možno sa Vám bude páčiť aj: Ukážková biorelaxačná sugescia  stačí si len pripraviť slúchadlá, pohodlne sa usadiť, uvoľniť myseľ tak, aby sa mohli plne sústrediť na text nahrávky a už len sústredene počúvajte môj hlas a vcíťte sa do situácie  https://www.biosugescie.sk/nahravky    V diskusii potom môžete popísať svoje pocity alebo prípradné očakávané pozitívne udalosti, ktoré vás z nenazdajky v priebehu najbližších hodín prípadne dvoch troch dní postretli. Prajem príjemný zážitok.