Vedeli ste o tom, že pomocou biosugestívnej metódy aj Vy môžete schudnúť a pri tom nemusíte dodržiavať pravidelné cvičenia a navyše môžete jesť všetko na čo ste boli doteraz zvyknutý?

Ako je to možné, že biosugestívna metóda aj Vám teraz pomôže schudnúť ?

Biosugestívna metóda chudnutia je čím ďalej, tým viacej využívanou metódou, ako sa bezbolestne a navždy zbaviť nadbytočných kilogramov. Ľudia na celom svete zisťujú, že biosugescia je prospešný prostriedok k udržaniu zdravej a stálej hmotnosti v dlhodobom horizonte. Napriek svojej rastúcej popularite sa však, biosugescia stretáva s akýmsi druhom skepticizmu. Mnohí ľudia si stále nie sú istí, čo to vlastne tá biosugescia je a ako to naozaj funguje. Skúsim to preto trochu bližšie popísať.

Pred tým ako vôbec začneme pomocou biosugescie chudnúť, je veľmi užitočné vedieť, že počas jej priebehu sa neudeje nič, čo by ste nemali pod svojou vlastnou kontrolou :


Čo sa deje v priebehu biosugescie na chudnutie?

  1. Biosugestávna metóda je v podstate akoby vašim osobným trénerom. Pomocou jednoduchých biosugestívnych techník uvediete svoje telo do stavu hlbokého relaxačného uvoľnenia.
  2. Následne potom starostlivo formulovanými a upokojujúcimi slovnými spojeniami je poukazované na možné dôvody, ktoré zapríčiňujú nesprávnu životosprávu a prejedanie.
  3. Navrhuje sa Vašej podvedomej mysli, aby prostredníctvom vizualizácie prijala nové spôsoby konzumácie jedla .
  4. Pre niektorých klientov je postačujúce jedno jediné sedenie a niekto si potrebuje po istom čase obnoviť dané vizualizácie , k čomu slúži konkrétna biosugestívna nahrávka.
  5. Pre úspešný dlhodobý výsledok sa doporučuje po absolvovaní biosugestívneho sedenia, počúvanie biosugestívnej nahrávky k danej téme v priemere 1x denne počas 10-tich dní. Častejšie počúvanie nie je na škodu a  môže len posilniť dovtedy už badateľné účinky.  
  6. V priebehu jednotlivých počúvaní zistíte že z nejakého dôvodu sa uvás mení životospráva a samovošne sa stávate odporcom negatívnych stravovaciích návykov, ktoré budete úplne spontánne  nahrádzať tými pozitívnymi. Stane sa z toho samozrejmosť na vašej podvedomej úrovni, ťo vytvorí Váš nový dlhodobí návyk, ktorý zase bude mať vplyv na to, že nokdy nemôže nastať ten vždy "očakávaný" a nenávidený  JOJO efekt

Biorelaxačná sugescia https://www.biosugescie.sk/nahravky